EN
چرا وسایل تفریحی در فضای باز بسیار محبوب هستند؟
تاریخ ارسال: 2020-07-22 00:00:00 بازدید: 75

در سال های اخیر، تجهیزات تفریحی بدون نیرو به تدریج وارد میدان دید مردم شده است و به طور گسترده در پارک های موضوعی، مکان های دیدنی، املاک تجاری و سایر زمینه ها استفاده می شود. در سرگرمی در فضای باز به یک صفحه هوای جدید تبدیل شوید. چرا پارک بدون برق در فضای باز تا این حد محبوب است؟ در مقایسه با وسایل تفریحی مکانیکی سنتی، جذابیت منحصر به فرد آن چیست؟ تجهیزات تفریحی متداول بدون برق کدامند؟ بیایید نگاهی به آن بیندازیم.

f636afc379310a55484923c56fb21caf83261094

تجهیزات تفریحی بدون برق چیست
به عبارت ساده تر، وسایل تفریحی بدون نیرو به تفریحاتی اطلاق می شود که فاقد هرگونه وسیله برقی مانند برقی، هیدرولیک یا پنوماتیکی بوده و از کوهنوردی، پیاده روی، مته کاری، راه رفتن با نردبان، تاب خوردن و سایر قطعات و سازه های کاربردی، بست ها و قطعات اتصال تشکیل شده است. امکانات.
جذابیت وسایل تفریحی بدون برق
چرا امکانات تفریحی بدون برق so popular? This mainly depends on its own charm.

1. بر اساس نیاز کودکان، اثر زهکشی آشکار است

در سال های اخیر، تقاضا برای سفر خانواده والدین و فرزند بسیار زیاد است و وسایل بازی کودکان بدون نیرو دقیقاً بازی کودک محور است که والدین و فرزندان را به تعامل سوق می دهد. از بازگشت به طبیعت و رهاسازی طبیعت کودکان، از جمله سرگرمی های تعاملی والدین و کودک حمایت می کند. همه این عوامل کلید جذب خانواده ها برای سفر در اطراف و سفرهای طولانی است.

2. طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی

با توسعه و تقاضای بازار، تجهیزات تفریحی بدون برق جایگاه مهمی را در صنعت به خود اختصاص داده است. در حال حاضر، امکانات تفریحی بدون برق خانگی به طور گسترده در چهار بخش زیر استفاده می شود: یکی سنتی ترین بخش آموزش است. دیگری جوامع توسعه دهندگان املاک و مستغلات و مراکز تجاری است. و سوم مدیریت شهری (شامل پارک های شهرداری، میادین تفریحی، و کمربندهای تفریحی مناظر کنار رودخانه) است. و غیره.)؛ چهارم صنعت سفر فرهنگی است.

3. عملکرد هزینه بالا

به دلیل طیف گسترده ای از کاربردهای آن، در مقایسه با ده ها میلیون یا صدها میلیون تجهیزات مکانیکی قدرت، سرمایه گذاری نسبتاً کم است و توسط سایت محدود نمی شود. تجهیزات را می توان با توجه به محیط زمین سفارشی کرد. مقیاس پروژه می تواند بزرگ یا کوچک باشد و میزان سرمایه گذاری قابل انعطاف و قابل کنترل باشد. تجهیزات تفریحی بدون برق اولین انتخاب برای برنامه ریزی مقرون به صرفه است.

8435e5dde71190ef28825ff61becc210fcfa6098

4. درجه بالایی از یکپارچگی محیطی

تسهیلات بدون نیرو را می توان به طور انعطاف پذیر ترکیب کرد تا با پروژه هایی در مقیاس های مختلف، محیط های مختلف و انواع مختلف سازگار شود و می تواند به شدت با محیط فرهنگی محلی و چشم انداز طبیعی ادغام شود و ارتقای محصول و رشد کسب و کار را تسهیل کند.

5. ایمنی بالا و هزینه نگهداری کم

چون قدرت ندارد از نظر ایمنی و نگهداری بهتر از سایر وسایل تفریحی است. تمامی امکانات بازی در بخش تفریح ​​بدون برق می توانند از زمین های محافظ (مانند شن، لاستیک تزریقی، تشک لاستیکی و غیره) برای کاهش احتمال آسیب ناشی از سقوط از محل استفاده کنند. در مقایسه با نیاز بازیکنان به مشارکت فعال در آن، پروژه تفریحی هیجان کمتری دارد و ضریب ایمنی بالاتری دارد. علاوه بر این، هزینه تعمیر و نگهداری تجهیزات تفریحی بدون نیرو کم است. به طور کلی، شهربازی های بدون برق اساساً به مدت پنج سال تضمین می شوند و نیازی به بازرسی سالانه ملی ندارند. بنابراین هزینه‌های نگهداری و بهره‌برداری بعدی کم است که برای اپراتورهای سرمایه‌گذاری بدون نگرانی و صرفه‌جویی در کار است.

a8773912b31bb0519524e10fe18d85b24bede097

هر مرکز تفریحی بدون نیرو برای به چالش کشیدن دانش و خلاقیت کودکان در مورد بدن خود و بهبود توانایی یادگیری آنها، افزایش شادی در بازی و سرگرمی و شادی در حین انجام تمرینات استقامتی هوازی طراحی شده است که برای تربیت کودکان شجاع، سرسخت و سخت مفید است. شخصیت سرسخت، سرعت تمرین، قدرت، تعادل، هماهنگی و سایر خصوصیات، به هدف تقویت بدن، تقویت مغز و بهبود هوش دست می یابد.


لطفا برید
ایالات متحده آمریکا
پیام

دسته بندی های داغ

تلفن / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

ایمیل:

[ایمیل محافظت شده]

اضافه کردن:

منطقه صنعتی Yangwan، شهر Qiaoxia، Yongjia، Wenzhou، چین

محصولات

خدمات

ما را دنبال کنید
حق چاپ © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co.,Ltd - بلاگ | سیاست حفظ حریم خصوصی | شرایط و ضوابط
صفحه اصلی
محصولات
ایمیل
تماس با ما