EN
محبوب ترین وسایل تفریحی کوچک کدامند؟
تاریخ ارسال: 2020-05-14 00:00:00 بازدید: 40

There are many types of amusement equipment in the market. If you want to invest in a small amusement park, what small amusement equipment is worth buying? What are the most popular small amusement equipment at present? Next, I will briefly introduce you to some of the most popular small amusement facilities.

برای پرسیدن محبوب ترین وسایل تفریحی کوچک-قلعه شیطان کودکان سزاوار آن است. قلعه شیطان با توجه به ویژگی های کودکان طراحی شده است. از طریق ترکیب علمی سه بعدی، نسل جدیدی از مرکز فعالیت های کودکان با ادغام سرگرمی، ورزش، پازل و تناسب اندام شکل می گیرد و کودکان را در یک محیط تفریحی هیجان انگیز، امن و مطمئن قرار می دهد. کودکان در حین بازی می توانند شخصیت مستقل پرورش دهند، بدن خود را ورزش دهند. و مغز آنها را تقویت کنید. دارای ویژگی های تصادفی، بدون انگیزه، تعامل و ایمنی است. از آنجایی که با اندازه مکان محدود نمی شود، ایمن و به خوبی مدیریت می شود و یک سرمایه گذاری یکباره برای مزایای مادام العمر است. این پروژه مورد علاقه سرمایه گذاران است. پروژه قلعه شیطان یک محصول سفارشی است. یک قلعه شیطان می تواند شامل پروژه های کوچک زیادی مانند سرسره، استخر توپ اقیانوس، تاب، چرخ فلک و غیره باشد که می توان آنها را با توجه به شرایط سایت خود ترکیب و انتخاب کرد.

dce239e4d5324ab88497dbe134c0cd05

سالن سرپوشیده ترامپولین جامع است زمین بازی سرپوشیده با ترامپولین به عنوان بدنه اصلی و ترکیبی از پروژه های مختلف تفریحی. مزایای پروژه قلعه شیطان سنتی و پروژه ترامپلاین را جذب می کند و کاملاً آن را در یک پروژه سرگرمی جدید جامع ترکیب می کند. راه های مختلفی برای بازی کردن، صرف نظر از گروه سنی، وجود دارد، یک آیتم مرسوم، سرگرمی و تناسب اندام ملی که می تواند در سن 3 تا 55 سالگی بازی کند. محدود، سرمایه گذاری در یک باشگاه ورزشی کوچک ترامپولین نیز انتخاب خوبی است. می‌توان آن را با برخی از محبوب‌ترین دانک‌های اسلم، موسیقی چسبناک، پرش حرفه‌ای، استخر اسفنجی و برخی از جدیدترین پروژه‌های تعاملی مجهز کرد.

پارک بلوک ساختمانی EPP عمدتاً توانایی تفکر و خلاقیت کودکان را پرورش می دهد. در فرآیند بازی با بلوک های سازنده EPP، کودکان می توانند به تخیل خود بازی کامل بدهند و به میل خود خلق کنند. در فرآیند ساخت با بلوک های ساختمانی، می تواند توانایی تشخیص رنگ و توانایی هماهنگی فیزیکی کودکان را نیز پرورش دهد.

47bbdbc463c44a7b982c47a13b56bdb7

آیا وقتی هزاران توپ اقیانوس در مقابل شما قرار می گیرند، عاشقانه، گرم و تکان دهنده است؟ استخر میلیون توپ چه یک زوج، والدین-فرزند، خانواده یا با دوستان باشد، می تواند نیازهای بازی همه را برآورده کند! استخر میلیون توپ را می توان به طور انعطاف پذیر با آیتم های بازی موجود در آن مطابق با اندازه زمین خود مطابقت داد.


لطفا برید
ایالات متحده آمریکا
پیام

دسته بندی های داغ

تلفن / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

ایمیل:

[ایمیل محافظت شده]

اضافه کردن:

منطقه صنعتی Yangwan، شهر Qiaoxia، Yongjia، Wenzhou، چین

محصولات

خدمات

ما را دنبال کنید
حق چاپ © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co.,Ltd - بلاگ | سیاست حفظ حریم خصوصی | شرایط و ضوابط
صفحه اصلی
محصولات
ایمیل
تماس با ما